Екологічна безпека Рахівщини – один з пріоритетів роботи районної ради

08 грудня  у Великому Бичкові відбулася заключна конференція на якій презентувався ІІ-ий етап проекту “Запобігання погіршення якості води та розробка заходів з відновлення її якості у В.Бичкові у рамках українсько-угорського співробітництва”. У конференції взяли участь, заступник голови  районної ради Іван Копич , перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок , Великобичківський селищний голова Йосип Божук,  заступник начальника Державної екологічної інспекції Закарпатської області Оксана Фенцик а також координатор проекту, представник уряду в Саболч- Сатмар- Березької області Угорщини Габорне Кочіш.

DSC_0007DSC_0022

Проект передбачає очищення ґрунтових вод та ґрунтів у найбільш населеній частині селища Великий Бичків, та усунення причин подальшого екологічного забруднення території. Дана проблема загрожувала перерости в справжнє екологічне лихо міжнародного значення і її вирішення стало вкрай необхідним. В рамках програми прикордонного співробітництва ЄІСП, спільними зусиллями Рахівських райради та райдержадміністрації, Великобичківської селищної ради,  за підтримки уряду Саболч – Сатмар – Березької області Угорщини, вдалося втілити проект який зможе запобігти подальшому забрудненню.

– Екологічна безпека Рахівщини – це один з пріоритетних напрямків роботи районної ради – відмітив у своєму виступі заступник голови Рахівської районної ради Іван Копич.

– Ми щиро вдячні колегам з Євросоюзу за те що маємо змогу спільно реалізовувати цей пілотний проект і сьогодні говорити про успішне завершення ІІ-го етапу даного проекту. Рахівська районна рада є учасником у спів фінансуванні  даних заходів і готова  надалі брати безпосередню участь у реалізації таких проектів.

Вам також має сподобатись...