Координаційна ради з питань місцевого самоврядування

Сьогодні відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Рахівської районної ради.

koordynatsiyna-rada-samovryaduvannya-rakhiv-1Вів засідання голова ради Василь Дан, у роботі взяли участь голова райдержадміністрації Павло Басараба, голови та представники населених пунктів району.  На порядку денному обговорювалися чотири питання, зокрема, про стан питного водопостачання населення в районі, про сучасну службу зайнятості та взаємодію з роботодавцями та органами місцевого самоврядування, про проект схеми планування території Рахівського району та проект сполучення автодорогою с.Чорна Тиса Рахівського району та с.Лопухово Тячівського району. Інформація по даним питанням була взята до уваги одноголосним голосуванням без особливих дискусій.

koordynatsiyna-rada-samovryaduvannya-rakhiv-2         В різному до голів місцевих рад звернулася представник управління соціального захисту населення з проханням всіляко сприяти мешканцям у оформленні субсидій на утримання житла. У рамках надання методичної допомоги, представник апарату районної ради нагадала присутнім про те, що в грудні закінчується термін подачі заяв про проходження перевірки згідно Закону України “Про очищення влади”, та наголосила які заходи необхідно зробити до кінця року.

koordynatsiyna-rada-samovryaduvannya-rakhiv-3Голови населених пунктів, в свою чергу, розповіли про ряд проблемних питань з якими вони стикаються.  На це керівники району Василь Дан та Павло Басараба запевнили присутніх в тому, що ніхто не залишиться на одинці з власними проблемами. Питання, що порушувалися стануть предметом  обговорення в депутатському корпусі і будуть прийняті відповідні рішення.

 

Вам також має сподобатись...