Урочисто зустріли пасажирів першого рейсу потяга «Харків-Рахів»

На залізничному вокзалі міста Рахова 11 грудня мешканці Рахівщини хлібом-сіллю та під звуки гуцульських мелодій урочисто зустріли пасажирів першого рейсу потяга «Харків-Рахів», на якому скористалися можливістю перевірити якість обслуговування і голова Рахівської районної ради Василь Дан та голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба.
Потяг №015 відправився з Харкова 10 грудня о 18:46 і прибув до Рахова 11 грудня о 14:17, тобто тривалість цієї поїздки становила 19 годин 31 хвилину. Тепер мешканці Гуцульщини і Слобожанщини зможуть без пересадок добиратися до карпатських гір та першої столиці України – міста Харкова, а це сприятиме ще активнішому розвитку туристичної сфери.
«Проїхавши кілька зупинок, особисто я відчув тільки позитивні враження від поїздки та переконався, що якість обслуговування на вищому рівні. Щиро дякую усім, хто долучився до реалізації запровадження залізничного пасажирського сполучення «Харків-Рахів», тим, що взяли на себе відповідальність створення всіх умов, щоб наші мешканці без затримки, безперешкодно могли в найкоротший термін дістатися до півночі України», – зазначив очільник району Василь Дан.
«Щиро дякую Голові Федерації роботодавців транспорту України Оресту Климпушу, керівництву Львівської та Івано-Франківської залізниць, які доклали чимало зусиль для відкриття цього рейсу» – подякував голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба.
Ще однією гарною новиною потішив жителів та гостей Рахівщини перший міністр транспорту незалежної України, виходець із Лазещини Орест Климпуш, який повідомив, що із 15 січня наступного року відкриється ще один залізничний маршрут сполученням «Одеса-Рахів».
Після урочистостей керівники району вручили гостям подарунки на згадку.

Вам також має сподобатись...