Задля охорони, збереження і відтворення місць проживання тварин

Депутати Закарпатської облради розглянуть проект рішення «Про надання мисливських угідь у користування громадській організації «Товариство  мисливців та рибалок «Сюрте», що на Ужгородщині.

Рекомендується надати у користування терміном на 15 років мисливські угіддя громадській організації «Товариство  мисливців та рибалок «Сюрте» на площі 3570,13  га та Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства   укласти з даною громадською організацією  договір про умови ведення мисливського господарства у місячний термін з моменту прийняття цього рішення.

Автор проекту – управління лісового та мисливського господарства обґрунтовує необхідність прийняття рішення. Так, згідно з статтею 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» мисливські угіддя для ведення мисливського господарства надаються у користування обласними радами. Приведення у правове поле всіх питань, що стосується ведення мисливського господарства. Призначення найбільш ефективних користувачів угідь. Посилення дієвого контролю у мисливському фонді, підвищення продуктивності державного мисливського фонду, розвиток спортивного полювання і максимальне використання рекреаційних можливостей галузі.

Реалізація даного рішення здійснюється виключно за власні кошти користувачів мисливських угідь і не потребують бюджетних асигнувань.

Спеціалістами департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА в межах своєї компетентності проводився розгляд матеріалів на надання мисливських угідь у користування.

Громадські обговорення проходили в процесі обговорення і надання відповідних рішень місцевими органами самоврядування та в процесі надання погоджень власниками земельних ділянок.

Надання мисливських угідь у користування передбачає правове регулювання користування тваринним світом, дозволить більш повніше та якісніше проводити всі необхідні біотехнічні заходи, пряму охорону, збереження і відтворення місць проживання тварин. Одночасно, користувач мисливських угідь забезпечує регуляцію чисельності хижих тварин та профілактичні роботи по недопущенню зоонозних захворювань та особливо небезпечних епізоотій на всій території мисливських угідь, наданих у користування.

Прес-служба Закарпатської облради

Вам також має сподобатись...