Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні, 15 лютого, у день Стрітення Господнього вшанували учасників бойових дій на території інших держав та віддали шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок у горах Афганістану. У заходах взяли участь голова районної ради Василь Дан, голова районної державної адміністрації Павло Басараба, голова Рахівської районної організації ветеранів Афганістану Іван Лофердюк, учасники бойових дій, представники апарату районної ради і структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість та інші.

Під час урочистих зборів присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів-афганців та українців, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав.

Звертаючись до воїнів-інтернаціоналістів, очільники району Василь Дан та Павло Басараба з великою повагою віддали шану мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, а також від усього серця побажали усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

За мужність, героїзм і високий патріотизм проявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку в Афганістані, з нагоди 29-ї річниці виведення Радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав грамотами районної ради і районної державної адміністрації нагороджено учасників бойових дій в Афганістані: Лецівського Юрія Івановича, Буташа Володимира Михайловича, Бубещука Василя Миколайовича, Кравчука Михайла Юрійовича.

Дійство завершилося святковим концертом, після якого урочистою ходою учасники заходу попрямували до пам’ятника воїнам-афганцям для покладання квітів та взяли участь у поминальній панахиді.

Вам також має сподобатись...