Рахівщина надалі отримує якісне дорожнє покриття

11 липня голова Рахівської районної ради Василь Дан та голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба ознайомилися з ходом виконання ремонтних робіт проїжджої частини в межах с. Лазещина і смт. Ясіня.

Ремонт автодоріг здійснюється за сучасною технологією із повною заміною асфальтового покриття, а також на узбіччях у с. Лазещина дорожники роблять водовідведення з бетонними стінками, і це вселяє надію, що дороги, які ремонтуються, відповідатимуть європейським стандартам.

Керівники району зазначили, що  на сьогоднішній день у Рахівському районі вже відремонтовано понад 16 кілометрів дороги державного значення, а відновлення розбитих доріг на Рахівщині дасть можливість поліпшити економічну ситуацію в районі, адже якісні дороги завжди були стимулом для розвитку туризму та економіки в цілому.

Також голова районної ради Василь Дан та голова районної державної адміністрації Павло Басараба запевнили, що з боку Рахівських районної ради та районної державної адміністрації завжди буде підтримка добрих намірів, спрямованих на покращеннях інфраструктури району та висловили задоволення темпами і якістю виконуваних робіт.

Нагадаємо, що нещодавно з ініціативи керівників району в короткі терміни була скликана   позачергова сесія, на якій було внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік, а саме: виділено необхідні кошти для забезпечення дольової участі у співфінансуванні будівництва дороги «Мукачево-Рогатин», що дало змогу пришвидшити реалізацію планів із відновленням у районі якісного дорожнього покриття.

Керівники району від усієї Рахівщини висловлюють велику вдячність голові Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадію Геннадійовичу Москалю за підтримку у розбудові нашого гірського району, за постійну турботу та за сприяння у виділенні коштів для капітального ремонту автодороги «Мукачево-Рогатин» з так званого «дорожнього експерименту».

Вам також має сподобатись...