На Закарпатті урочисто відзначили найкращих працівників Держаудитслужби

2 лютого в облраді відбулася розширена урочиста нарада Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області з нагоди відзначення 25-ї річниці прийняття Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу України».

Винуватців торжества вітали посадовці органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутати різних рівнів, серед яких – заступник голови облради Петро Грицик, заступник голови ОДА Володимир Колесніков, начальник департаменту економічного розвитку і торгівлі  ОДА, депутат облради Денис Ман,  заступник  директор департаменту фінансів ОДА, начальник бюджетного управління  Наталія Боркулеш та ін. Промовці відзначали, що це  свято тих, хто працював у контрольно-ревізійному управлінні, Державній фінансовій інспекції, а нині трудиться  в органах Державної аудиторської служби України.

Начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області Володимир Бойко найперше подякував ветеранам праці, які стояли у витоків створення цієї важливої структури, відзначив їхні добрі  традиції, які молоді фахівці бережуть  і розвивають, наголосив на їхній сумлінності, невтомності  і відданості справі.

Петро Грицик  від імені голови облради Михайла Рівіса побажав усім міцного здоров’я, успіхів у праці, натхнення та наголосив на важливості  їхньої праці у системі державного контролю за дотриманням законодавства у фінансовій сфері. «Ви бережете кожну державну копійку, а копійка до копійки, як відомо, гривню творить», – наголосив Петро Васильович та на цій оптимістичній ноті  вручив відзнаки облради.

Так, за вагомий внесок у розвиток служби, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм нагороджено  наступних працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області: Почесною грамотою обласної ради –  Михайла Федака; Грамотою обласної ради – Гелену Давидович та Світлану Пеху.  Подяку обласної ради оголошено – Олександру Горвату, Ользі Коваль та Наталії Соколичак.

Прес-служба Закарпатської облради

Вам також має сподобатись...