22 березня – Всесвітній день водних ресурсів

У листопаді 1992 року Генеральною Асамблеєю ООН прийнято рішення про проведення 22 березня Міжнародного дня водних ресурсів. Головне завдання цього дня – нагадати всім людям на планеті про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства.

Закарпаття – мальовничий край, в якому водні ресурси є окрасою краю. Високогір’я та ліси Рахівщини вкриті густою водною сіткою: потічками, струмками, а водоспади зачаровують своєю красою. Ми повинні гордитися красою наших водойм та підвищувати екологічну обізнаність щодо проблем, пов’язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів, адже кожна краплина має значення.

Голова Рахівської районної ради Василь Дан та голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба звертаюся до всіх мешканців Рахівщини з проханням берегти водні ресурси, не забруднювати навколишнє середовище, береги річок та водойм, а також активно долучитися до акції «Закарпаттю – чисте довкілля», адже наше завдання – зберегти чисту воду для наступних поколінь.

Вам також має сподобатись...