16 березня відбулася чергова дев’ята сесія Рахівської районної ради VII скликання

16 березня депутати Рахівської районної ради зібралися на чергову дев’яту сесію VII скликання, у роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації Павло Басараба, керівники установ та організацій району, голови населених пунктів, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші.

На сесію було винесено 29 питань, розгляд яких тривав близько 4-х годин. Найдовше розглядалося питання про стан використання лісових ресурсів, оскільки діюче законодавство та порядок проведення торгів на біржах обмежують доступ до лісосировини підприємствам лісопереробної галузі району; також було зроблено акцент на забезпеченні громадян району паливними дровами. В обговоренні даного питання взяли участь присутні на сесії керівники Ясінянського та Великобичківського держлісгоспів В.Ф. Теличук та Ю.М. Сойма, в.о. директора Рахівського держлісгоспу А.І. Угрин.

Крім того депутати затвердили туристичний логотип та гасло Рахівського району, який обирали напередодні шляхом відкритого голосування. За підсумками згаданого голосування переміг дизайнер із Києва Олег Білий, а розроблений ним бренд Рахівщини уособлює мозаїчний символ з гаслом «Бути сердцем Європи».

Також на сесії було прийнято депутатами ряд важливих звернень до вищих органів влади, зокрема про значне подорожчання тарифів на електроенергію та інші.

В ході роботи сесії депутатами було підтримано всі проекти рішень, які були запропоновані на розгляд ради. Вів засідання сесії голова районної ради Василь Дан.

Вам також має сподобатись...