129-ти учасникам бойових дій в Афганістані вручили медалі

Вчора, 15 лютого, в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У святковому зібранні взяли участь очільники районної і міської влад, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ, організацій, учасники миротворчих місій та війни в Афганістані, родичі учасників бойових дій, а також громадськість.

Під час урочистих зборів присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про полеглих, які не повернулися з війни в Афганістані, і тих, хто віддав своє життя у військових діях на сході нашої держави.

DSCN7785 DSCN7789 DSCN7790 DSCN7793 DSCN7794 DSCN7795 DSCN7797 DSCN7798 DSCN7799 DSCN7805

Воїнів–інтернаціоналістів привітали голова районної ради Василь Дан та голова державної адміністрації Павло Басараба.

Звертаючись до присутніх ветеранів війни в Афганістані, учасників бойових дій в інших ,,гарячих точках” та локальних конфліктах, голова РДА Павло Басараба, з великою повагою відзначив їх мужність та стійкість.

З нагоди відзначення на Рахівщині у 2016 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, воїнам-інтернаціоналістам вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради і квіти.

Від імені Президента України та за дорученням голови обласної державної адміністрації, відповідно до Указу Президента України, керівники району вручили медаль ,,25 років виведення військ з Афганістану” та посвідчення до неї 129 учасникам бойових дій в Афганістані.

Дійство завершилося святковим концертом, після якого урочистою ходою учасники заходу попрямували до пям’ятника воїнам-афганцям для покладання квітів.

Отець Михаїл відправив поминальну панахиду.

Вам також має сподобатись...