Рахівська районна рада зібралася позачергово

15 січня депутати Рахівської районної ради зібралися на позачергову сесію . Вів сесію голова районної ради Василь Дан, у роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Павло Басараба, керівники установ та організацій району, голови населених пунктів, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші.

Перед засіданням голови райради та райдержадміністрації Василь Дан та Павло Басараба а також інші депутати, які брали участь у депутатській коляді, під звуки гуцульської трембіти привітали всіх присутніх різдв’яними колядками.

На порядку денному роботи сесії було чотири питання. Основне питання задля вирішення якого депутати зібралися позачергово, це прийняття районного бюджету у новій редакції, що відповідає вимогам державного бюджету на 2016 рік. В ході обговорення депутати висловили своє невдоволення низьким рівнем фінансового забезпечення в першу чергу охорони здоров’я та освіти.

– Звісно обсяг фінансування даних галузей нікого з нас не задовольняє. Проект бюджету який розглядається є збалансований і витрати відповідають тим доходам які очікуються. Ми будемо клопотати перед обласною владою про необхідність фінансової підтримки Рахівщини і вживати всіх заходів щоб збільшити надходження до районного бюджету. Тільки збільшивши дохідну частину можна говорити про збільшення видатків – сказав голова районної ради Василь Дан. Голова райдержадміністрації Павло Басараба також запевнив присутніх що в області переймаються проблемами району.

– Керівництво області знає про ситуацію яка склалася на Рахівщині. Голова облдержадміністрації Генадій Москаль сказав, що ми не залишимося наодинці з своїми проблемами і можемо розраховувати на підтримку з сторони обласної влади.

Обговоривши деталі, депутати прийняли бюджет на 2016 одноголосно.

Також вирішили запрошувати депутатів обласної ради які представляють Рахівщину, на засідання райради, з метою налагодження ефективної роботи.

З ініціативи групи депутатів на розгляд сесії було підготовлено проект звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, щодо недопущення подальшої ліквідації та відновлення роботи самостійних структурних підрозділів правоохоронних органів, державних служб та відомств Рахівського району.

Депутати райради вкотре продемонстрували, що інтереси Рахівщини та всіх мешканців є основним пріоритетом в їхній роботі і прийняли рішення, які пропонувалися, одноголосним голосуванням.  IMG_8298 IMG_8301 IMG_8302 IMG_8305

Вам також має сподобатись...