Засідали постійні депутатські комісії та Президія районної ради

Сьогодні, 20 лютого, постійні депутатські комісії продовжили обговорення матеріалів пленарного засідання чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання.

Зокрема, відбулося засідання трьох постійних депутатських комісій з питань екології та використання природних ресурсів; управління майном та приватизації; агропромислового комплексу, земельних ресурсів та розвитку села.

Як і учора, сьогодні на депутатських комісіях виважено і принципово обговорено ряд питань, а саме внесення змін до діючих програм, звіт про фінансово-господарську діяльність друкованого комунального засобу масової інформації – районної народної газети «Зоря Рахівщини» за 2017 рік, про внесення змін до рішення районної ради про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рахівської районної ради та інші.

Також у другій половині дня під керівництвом голови Рахівської районної ради Василя Дана відбулося засідання Президії районної ради, на якому очільник району проінформував членів Президії про порядок денний та склад питань, запропонованих постійними комісіями для розгляду на сесії районної ради.

Районні обранці активно працювали по кожному питанню, вносили чимало пропозицій, а на всі зауваження отримали конкретні відповіді та погодили проекти рішень порядку денного, які виносяться на чотирнадцяту сесію Рахівської районної ради.

Підводячи підсумки роботи, Василь Дан подякував всім присутнім за активну роботу та конструктивні пропозиції.

Вам також має сподобатись...