Заключний інформаційний семінар

21 квітня 2017 року КП “Агенція регіонального розвитку Рахівщини” та Костилівською ГО “Тиса” було організовано та проведено заключний інформаційний семінар проекту «Проведення комплексу заходів з адаптації до змін клімату в селі Богдан Рахівського району, Закарпатської області шляхом впровадження інноваційних технологій».

У роботі семінару взяли  участь представник Національного екологічного центру України, куратор проекту  Н.Артем’єва, керуючий справами Рахівської районної ради М.Тафій, селищні, сільські голови, представники громад.

У ході роботи семінару було заслухано представника НЕЦУ Н. Артем’єву, яка наголосила на основних аспектах зміни клімату, які торкаються України, розповіла про головні напрямки діяльності НЕЦУ в плані адаптації до цих змін; директора “Агенції регіонального розвитку Рахівщини” Л.Функен, яка ознайомила присутніх із затвердженою сесією районної ради “Стратегією адаптації до зміни клімату Рахівського району” та розробленими у відповідності до неї адаптаційними планами для громад району. Керівник ГО “Тиса” Б.Тодер розповів присутнім про практичні заходи, які вдалося реалізувати завдяки проекту: це будівництво двох резервуарів у с.Богдан (один, для збору дощової води, яка використовуватиметься для змиву унітазів, встановлено у дитячому садочку села, інший, більшої ємності – поблизу садочка, і вода з нього використовуватиметься для різних технічних цілей), а також спорудження партнером проекту, ДП “Рахівське ЛДГ”, перепадів на потоках села. Б.Тодер також висловив велику вдячність голові Рахівської районної ради В.Дану за підтримку в ході розробки та реалізації проекту.

У своєму виступі М.Тафій зауважив, що Рахівська районна рада під керівництвом В.І. Дана, депутатський корпус завжди готові до співпраці, та висловив сподівання, що робота у даному напрямку продовжуватиметься і приноситиме вагомі здобутки.

 

Вам також має сподобатись...