Вже цього тижня у Рахові відбудеться ХVІI гастрономічний фестиваль-ярмарок ,,Гуцульська бриндзя”


В неділю, 3 вересня, на Рахівщині відбудеться традиційний гастрономічний фестиваль-ярмарок ,,Гуцульська бриндзя».
Фестиваль овечого сиру є найбільшим гастрономічним фестивалем, що проходить у Закарпатті.
Гостям представлять гуцульські звичаї, ремесло і побут. Туристи фестивалю матимуть змогу купити традиційний сир-бриндзю, що споконвіків виробляється на полонинах, сувеніри, вироби, що зроблені із шерсті баранів, а також посмакувати свіжо приготовані бануш, голубці, бограч та ще багато інших гуцульських смаколиків, які готуватимуть у колибах громад населених пунктів Рахівщини просто неба.
У програмі свята: виставка народних умільців та ярмарка тваринницької продукції вівчарства (вул. Буркут, амфітеатр ,,Буркут”); показові виступи на конях гуцульської породи (вул. Б. Хмельницького, парк Т. Шевченка); ,,Корбач-шоу” (показові виступи на володіння корбачем (батогом), на площі біля Рахівської районної ради); майстер-клас з приготування гуцульських страв (вул. Буркут, амфітеатр ,,Буркут”).
Спеціальною гостею свята стане народна артистка України – Руслана Лижичко.
Разом з нею гостей свята розважатимуть народна артистка України Алла Кудлай, квартет ,,Гетьман”, дует ,,Писанка”, Павло Доскоч, Василь Мельникович ,,Гуцул Хуліган”, учасники проекту ,,Х-Фактор” Алла Івашина та гурт ,,Без Обмежень”, фіналіст шоу ,,Україна має талант” Петро Сказків і гурт ,,Петрос”.
Ведучий та улюбленець публіки – гуморист Ігор Іванків.
Початок 0 10.00 год.

Вам також має сподобатись...