Вперше на Рахівщині провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради

У Рахові, 03 вересня, відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради Михайла Рівіса, в якому взяли участь голова Рахівської районної ради Василь Дан, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, заступник голови обласної ради Петро Грицик, голови районних та міських рад області.

В ході роботи Координаційної ради розглядалися наступні питання: про стан і перспективи розвитку туристично-рекреаційної галузі в Рахівському районі; про проблемні питання та перспективи водозабезпечення і водовідведення в сільських населених пунктах області; про охорону та збереження об’єктів культурної спадщини області.

Відкриваючи засідання, Михайло Рівіс подякував господарям за надану можливість провести робоче зібрання, яке співпало у часі з проведенням ХVІI фестивалю-ярмарку «Гуцульська бриндзя» та наголосив на актуальності питань, що внесені до порядку денного засідання ради. Всі ці питання потребують фахової оцінки та чітких рекомендацій з їх подальшим втіленням в життя.

Розглядаючи питання, всі присутні активно обмінювались думками, ділилися ініціативами. Доповідачі, а це – керуючий справами Рахівської районної ради Тафій Микола Якович, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Ман Денис Миколайович і керівник департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА Маляр Едуард Миколайович детально, зі знанням справи висвітлили порушені питання, ознайомили з можливостями вирішення найгостріших проблем і внесли ряд конструктивних пропозицій. Окремі з них однозначно лягли в основу рекомендацій Координаційної ради.

Наприкінці засідання голова районної ради Василь Дан, подякував членам Координаційної ради за увагу до Рахівщини, за підтримку ініціатив та співпрацю на благо горян і запросив на найсмачніший фестиваль-ярмарок ,,Гуцульська бриндзя”.

 

 

Вам також має сподобатись...