Відбулася тристороння зустріч щодо фестивалю ліжникарства та спільних ініціатив розвитку Гуцульщини

Сьогодні, 11 квітня, голова Рахівської районної ради Василь Дан та голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба приймали делегації від Союзу Українців Румунії та Косівського району Івано-Франківської області.
Василь Іванович звернувся до всіх присутніх із вітальним словом та щиро подякував представникам румунської та косівської делегацій, зокрема: голові Союзу Українців Румунії, депутатові Парламенту Румунії Миколі Петрецькому та голові Союзу Українців Румунії Марамурешського повіту Мирославу Петрецькому, голові Косівської районної ради Павлові Ванджураку, голові Косівської райдержадміністрації Віталію Кічеряку, кандидату сільськогосподарських наук, директорові Комунального закладу «Гуцульська Гражда» Василеві Лосюку, за підтримку проявленої ним ініціативи щодо зустрічі на Рахівщині та підписанні тристоронньої угоди.
У заході також взяли участь заступник голови Рахівської районної ради Іван Копич та депутати Рахівської районної ради Дмитро Тулик та Микола Беркела.
Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. За результатами зустрічі було підписано тристоронню угоду, щодо заснування Міжнародного фестивалю ліжникарства, узгодили місце та дату проведення першого фестивалю – с. Кваси Рахівського району, 12 серпня 2018 року.
Павло Басараба у своєму виступі зазначив, що як очільник виконавчої влади району, бере на себе зобов’язання щодо втілення у життя всіх досягнутих домовленостей.
Крім того, у ході зустрічі представники Косівщини запропонували спільно звернутися до ЮНЕСКО з ініціативою щодо включення гуцульського ліжника до об’єктів нематеріальної спадщини.
Представники делегацій щиро подякували Василю Івановичу за гостинну зустріч та висловили сподівання на плідну співпрацю у справі розбудови тристороннього партнерства.

Вам також має сподобатись...