Відбулася позачергова сесія Рахівської районної ради VІІ скликання

Сьогодні, 16 червня 2017 року, під головуванням голови районної ради Василя Дана відбулася позачергова сесія Рахівської районної ради VІІ скликання. В роботі взяли участь: голова райдержадміністрації Павло Басараба, заступник голови районної ради Іван Копич, голови населених пунктів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості.

Перед початком роботи сесії, голова районної ради Василь Дан привітав депутатів, що святкували у міжсесійний період свій день народження та заступник голови районної ради Іван Копич проінформував депутатів районної ради про відповіді на звернення, що були прийняті на попередніх засіданнях сесії.

Після оголошення регламенту роботи, розглянули два питаня порядку денного.

Першим виступив начальник відділу інфраструктури, ЖКГ та будівництва управління економічного розвитку РДА Михайло Штефура, який інформував про внесення змін до рішення районної від 28 серпня 2015 року № 462 «Про Програму розвитку дорожньої інфраструктури та інвестиційної привабливості Рахівського району на 2015-2017 роки».

По другому питанню до слова було запрошено начальника фінансового управління райдержадміністрації Олену Ластовичак, яка ознайомила про внесення змін районного бюджету на 2017 рік затвердженого рішенням районної ради 22 грудня 2016 року № 204 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами від 16 березня, 13 квітня, 24 травня 2017 року)».

Вам також має сподобатись...