Відбулася чергова п’ятнадцята сесія районної ради

Сьогодні, 26 квітня, у залі засідань Рахівської районної ради, під головуванням голови районної ради Василя Дана відбулася чергова п’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання.

На сесії були присутні голова Рахівської райдержадміністрації П.Басараба, заступники голови та керівники структурних підрозділів  РДА, очільники самоврядних органів, директори лісгоспів, представники правоохоронних органів.

Розпочалося пленарне засідання хвилиною мовчання в пам’ять про героїв АТО, які загинули, відстоюючи нашу незалежність, та на знак пам’яті про жертв Чорнобильської катастрофи і всіх, хто постраждав від її наслідків.

Далі голова районної ради Василь Дан привітав депутатів, що святкували у міжсесійний період свій день народження,

Прийнявши порядок денний та регламент сесії, депутати перейшли до обговорення й ухвалення рішень.

Депутати одноголосно схвалили нові програми та внесли зміни до існуючих, затвердили звіти про фінансово-господарську діяльність та про роботу комунальних закладів та установ району за 2017 рік, звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, а також внесли зміни до головного кошторису району.

Крім того, народні обранці підтримали депутатський запит заступника голови районної ради І.Копича до Тячівської місцевої прокуратури щодо реабілітації мешканця Рахівщини, борця за незалежність України Мирона Івана Васильовича, схвалили звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Державного агентства лісових ресурсів України стосовно подання пропозицій до проекту Закону “Про ринок деревини”, а також –  ініційоване депутатом районної ради Павлюком А.М. звернення до Закарпатської ОДА та начальника Мукачівського прикордонного закону з приводу встановлення огороджувального паркану, що проходить уздовж держкордону на  території Рахівського району.

Також заступник голови районної ради Іван Копич ознайомив депутатів районної ради із відповідями на звернення, що були прийняті на попередніх засіданнях сесії, зокрема щодо виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету України на відшкодування нанесених збитків мешканцям Рахівського району, будинках яких  постраждали внаслідок буревію 17 вересня 2017 року, та залучення РТС Косiвська-Поляна до мережi ефiрного цифрового телебачення.

Із проектом рішення “Про використання та розповсюдження полімерних пакетів тривалого розщеплення”, в якому йдеться про заходи щодо припинення використання та розповсюдження суб’єктами підприємницької діяльності роздрібної торгівлі на території району полімерних пакетів та заміну їх на паперові та тканинні,  депутатів ознайомив голова райдержадміністрації П.Басараба. Голова районної ради В. Дан, в свою чергу, наголосив на важливості ухвалення даного рішення, яке стане ще одним вагомим кроком до збереження довкілля нашого гірського краю, покращення його туристичної привабливості.

Голова ради В. Дан також звернув увагу присутніх на тому, що, за пропозицією очільників району та за підтримки депутатського корпусу, в районі щомісяця 13 числа проводиться спільна молитва за процвітання Рахівщини та миру в Україні, і запросив усіх приєднуватися до згаданої акції.

Вам також має сподобатись...