У селі Косівська Поляна відкрили сучасний спортивний майданчик

Вчора, 7 грудня, у селі Косівська Поляна Рахівського району відбулося урочисте відкриття та освячення сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям.
З цією подією юних спортсменів прийшли привітати голова Рахівської районної ради Василь Дан, голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба, начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Севч.
Спортивний майданчик облаштували на території загальноосвітньої школи села Косівська Поляна. Для юнаків та дівчат відкриття майданчика є знаковою подією для села, адже для багатьох з них заняття спортом – улюблена справа, а сучасний майданчик дозволить їм активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку.
«Буваючи з робочими візитами по селах, переконався, що в жодному селі спортивні майданчики не пустують. Там постійно займаються діти. Впевнений, що і цей майданчик буде активно використовуватися», – наголосив голова районної ради Василь Дан.
«Спорт викликає інтерес у дітей і вони виходять на вулицю та грають в футбол, а не сидять вдома – це найголовніше для чого відкриваються такі спортивні майданчики», – зазначив голова райдержадміністрації Павло Басараба

Вам також має сподобатись...