Прийнято бюджет Рахівщини на 2016 рік

 

22 33 44Сьогодні депутати Рахівської районної ради зібралися на друге пленарне засідання другої сесії. Вів сесію голова районної ради Василь Дан, у роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Павло Басараба, керівники установ та організацій району, голови населених пунктів, представники структурних підрозділів райдержадміністрації і інші. На порядку денному роботи сесії було 27 питань. В основному це галузеві районні програми а також проект бюджету на 2016 рік. З перших днів роботи ради доброю традицією стало детальне вивчення та обговорення проектів рішень на засіданнях постійних комісій, де є змога фахово опрацювати питання та внести відповідні поправки. Такий підхід значно підвищує ефективність роботи ради та сприяє прийняттю якісних рішень. Сьогоднішня сесія не стала виключенням. Не дивлячись на велику кількість питань які розглядались, їх об’ємність та значимість, депутати прийняли всі рішення без істотних змін і додаткових обговорень.

Засідання сесії проходило на передодні новорічно – різдв’яних св’ят тому було багато привітань. Голова ради на початку роботи привітав вірян західного обряду з Св’ятим вечором який будуть відзначати сьогодні. Також Василь Дан урочисто вручив постійні посвідчення депутатам районної ради.

–  Ці св’ята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань Рахівщини. Усім разом треба долати життєві перешкоди, примножувати й покращувати своєю працею, сумлінням і розумом наше життя, розбудовувати рідний край і Вітчизну. Тож нехай Новий 2016 рік прийде до вас, лише з радістю, буде щедрим на здійснення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, принесе із собою впевненість і стабільність. Упевнений, новий рік принесе в кожен дім мир, спокій і добробут. Благословенним нехай буде завтрашній день, і дай Господь усім нам снаги жити й творити в ім’я Рахівщини, Закарпаття і всієї України! Щасливого нового року й веселих різдв’яних св’ят!

Такими словами голова Рахівської районної ради Василь Дан завершив друге пленарне засідання другої сесії.

 

 

Вам також має сподобатись...