Про формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги та інші, не менш важливі питання говорили на засіданні Координаційної ради

Сьогодні, 30 березня, у залі засідань районної ради під головуванням очільника Рахівської районної ради Василя Івановича Дана відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування за участі керівника Рахівської райдержадміністрації Павла Васильовича Басараби та селищних, сільських голів району.

Розпочавши засідання, голова Координаційної ради Василь Дан повідомив, що питання, винесені на розгляд, є надзвичайно важливими, потребують виваженого та всебічного вивчення.

Про стан виконання вимог законодавства про формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги проінформувала в.о. головного лікаря Рахівського ЦПМСД Валентина Шишвак. Вона детально розповіла про порядок та умови формування, а також – про розроблення і затвердження перспективного плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги, зазначивши, що при розробленні згаданого плану використовуватиметься типологія місць надання ПМД, а саме: центр первинної медичної допомоги, амбулаторія групової практики, амбулаторія моно-практики та пункт здоров’я.

– Для розроблення перспективного плану та формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги в Рахівському районі вже створено районну робочу групу «Медична рада реформ» та затверджено її склад, – наголосила Валентина Миколаївна, додавши, що в перспективному плані висвітлено межі та чисельність населення громад Рахівського району, місця розташування наявних місць надання ПМД та сформовано спроможну мережу надання ПМД.

Про стан благоустрою населених пунктів району йшлося у виступі начальника відділу інфраструктури, ЖКГ та будівництва управління економічного розвитку райдержадміністрації Михайла Штефури.

– На даний час, за кошти районного бюджету, передбаченими на виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами у Рахівському районі на 2017-2019 роки придбано гідравлічний прес для пресування відходів вторинної сировини, найближчим часом його буде передано у користування комунальної установи Квасівської сільської ради, – зазначив Павло Басараба.

У свою чергу, Квасівський сільський голова Василь Діміч повідомив, про готовність підписати договір із сусідніми сільськими радами про вивіз сортових твердих побутових відходів.

– Найближчим часом буде закуплено додаткові гідравлічні преси та передано тим населеним пунктам, де є вже створені комунальні установи, які займаються збором, вивозом та утилізацією твердих побутових відходів, – підкреслив Василь Дан.

Про вжиття заходів з економії коштів на оплату енергоносіїв бюджетних і комунальних установ району інформували начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Севч, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марія Спасюк. Дане питання буде розглянуто додатково.

За результатами розгляду та обговорення питань порядку денного прийнято відповідні рекомендації.

Вам також має сподобатись...