Офіційне відкриття маркету «Рахів»

11 квітня, У Рахові відкрився маркет кооператорів «Рахів» – сучасний магазин самообслуговування. Гарний інтер’єр, нове обладнання, велика кількість найменувань задовольнять найбільш вимогливого покупця.

На офіційне відкриття маркету завітали голови Рахівської районної ради Василь Дан та Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба.

Відкрили приміщення магазину за кошти районного споживчого товариства, велику допомогу в реконструкції закладу торгівлі та благоустрою надали працівники райспоживспілки. Товари тут будуть продаватись за нижчою, ніж в інших магазинах ціною, причому, і власного виробництва: голубці, вареники, пельмені тощо.

Вітаючи винуватців офіційного відкриття, голова ради Василь Дан зазначив наступне:

– Безумовно, цю подію рахів’яни очікували уже давно, і сьогодні наочно можемо переконатися в тому, що будь-яка гарна ідея має можливість бути реалізованою, для цього варто лише мати непереборне бажання і докласти зусилля. Нинішня подія  – це якраз результат успішного тандему бажання і праці. Щиро бажаю маркету нашого міста процвітати і збільшувати кількість відвідувачів, забезпечуючи надання якісних послуг.

– Ми сьогодні дуже раді, що в Рахові відкрили новий заклад торгівлі, який не тільки створить конкуренцію, але й забезпечить 18 мешканців міста роботою. І ще одна, але не менше важлива обставина: з відкриттям цього магазину збільшаться надходження до місцевого бюджету, що буде сприяти подальшому розвитку міста, і району загалом, – зазначив голова районної державної адміністрації Павло Басараба.

Вам також має сподобатись...