На колегії РДА розглянули підсумки економічного і соціального розвитку, виконання бюджету та інші, не менш важливі питання

Чергова колегія райдержадміністрації, роботою якої керував голова РДА Павло Басараба відбулася вчора, 24 лютого.

Участь у засіданні взяли не тільки керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а й голова районної ради Василь Дан та його заступник Іван Копич, голови населених пунктів району, керівники установ та підприємств Рахівщини.

Розглянули підсумки економічного і соціального розвитку, виконання бюджету та інші, не менш важливі питання.

Економічний та соціальний розвиток за минулий рік проаналізував начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Дмитро Рущак. Він детально охарактеризував результати роботи в кожній галузі. Насамперед, як відзначали виступаючі, необхідно розпочати з упорядкування мережі доріг, включаючи сільські, на ремонт яких у місцевих скарбницях є певна сума коштів. Тож, голова РДА звернувся до голів органів самоврядування розглянути можливість фінансування ремонтних робіт навесні.

Про діяльність Великобичківського консервного заводу йшлося у виступі його керівника Юрія Ткача.

З підсумками виконання бюджету району за минулий рік присутніх ознайомила начальник фінансового управління Олена Ластовичак. Детальний аналіз за статтями надходжень і витрат не залишився поза увагою учасників колегії. На пропозицію голови Білої Церкви Юрія Беріндє фінансовий звіт буде розіслано на електронні адреси самоврядних органів.

Заступник начальника райуправління юстиції з питань державної реєстрації Андрій Делятинчук розповів про стан та зміни у держреєстрації речових прав на нерухоме майно та їхніх обтяжень, реформування структури, передачу частини функції нотаріусам, райдержадміністрації і місцевим органам місцевого самоврядування.

Про виділення земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих інформував начальник управління Держгеокадастру в Рахівському районі Юрій Дзядів. Сьогодні зареєстровано 260 звернень від згаданої категорії мешканців району і поки що лише 43 провели реєстрацію права власності. Решта – узгоджують документи, місця виділення наділів тощо.

Тимчасово виконуючий обв’язки військового комісара РВК Сергій Тимощук розповів про переваги військової служби за контрактом, залучення до реклами та агітаційних заходів виконавчих комітетів місцевих рад. За повідомленням військкома, потенційні контрактники повинні знати, що держава надає значні гарантії тому, хто вступає до війська. І результат є, адже з нового року кількість осіб, які йдуть до військового комісаріату збільшилась. Він зазначив, що комісаріат готовий до активної роботи із кандидатами в контрактники. Як з тими, що вже мають досвід військової служби та військово-облікову спеціальність, так і особами, які вирішили перевірити себе військовою службою.

Заступник військового комісара–начальник відділу комплектування Геннадій Бочкор зупинився на виконанні Програми патріотичного виховання молоді, формування здорового способу життя, розвитку духовності, зміцнення моральних засад суспільства та забезпечення завдань щодо приписки громадян України до призовної дільниці, а також призову на військову службу.

Про співпрацю закладів освіти з райвійськкоматом йшлося у виступі начальника управління освіти, молоді та спорту Оксани Севч.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Вам також має сподобатись...