Михайло Рівіс обговорив з очільниками облрад про важливість збереження миру і спокою в багатонаціональному краї

Відтак керівники обласних рад Закарпаття, Львівщини та Полтавщини  обговорили питання міжрегіональної співпраці. І не тільки…

У четвер, 15 березня, після покладання квітів до пам’ятника Президенту Карпатської України Августину Волошину голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс запросив колег – очільників Львівської та  Полтавської обласних рад Олександра Ганущина та Олександра Біленького до свого робочого кабінету.

У цій робочій зустрічі взяв участь перший заступник голови облради Йосип Борто. Йшлося про  аспекти міжрегіональної співпраці, внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно децентралізації влади, розширення повноважень і розвитку місцевого  самоврядування та величну  роль і історичну пам’ять  про кращих синів і дочок Карпатської України, які «душу й тіло положили за нашу свободу».

Також говорили очільники облрад про важливість збереження миру і спокою в багатонаціональному краї. Останні  події щодо підпалів офісу Громадської організації “Товариство угорської культури Закарпаття” сколихнули світ.

– Угорська нацменшина – миролюбива, законослухняна і хоче будувати своє майбутнє  на благословенній Закарпатській землі у великій дружній родині всіх національностей, – зазначив Йосип Борто.

Зі свого боку голова Львівської облради, який родом із Закарпаття, Олександр Ганущин та голова Полтавської облради Олександр Біленький запевнили у підтримці закарпатських угорців та наголосили на необхідності збереження їх унікальних культурних, духовних та історичних цінностей.

Прес-служба Закарпатської облради

Вам також має сподобатись...