До Дня захисника України відбудеться концерт

14 жовтня 2014 року указом Президента України Петра Порошенка в Україні встановлено свято – День захисника України, яке відзначається щороку 14 жовтня.

Свято встановлено з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, збереження та розвитку національних традицій та належного відзначення Дня захисника України.

З нагоди свята, 13 жовтня, о 14.00 год. в залі засідань Рахівської районної ради відбудуться урочисті заходи та святковий концерт присвячені захисникам України.

Також, за проявлену мужність та героїзм в боях за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, військовослужбовцям вручать медалі «Захисник Вітчизни».

В рамках заходів заплановано покладання квітів до меморіальних дошок загиблих під час АТО мешканців Рахівщини та Герою України, герою Небесної Сотні; пам’ятникам воїнам-визволителям, воїнам-інтернаціоналістам, воїнам УПА.

Рахівська районна рада та Рахівська районна державна адміністрація звертається до релігійних організацій з пропозицією провести панахиди та молебні за загиблими захисниками України.

Оргкомітет

Вам також має сподобатись...