Через брак коштів місцевих бюджетів у Великому Березному не завершено ремонт дитячого відділення райлікарні, а в Теківській ЗОШ руйнується спортзал і харчоблок

Під час восьмої сесії облради депутати заслухали та підтримати запит свого колеги Василя Скрипа щодо виділення з обласного бюджету коштів у сумі 1 млн гривень для співфінансування ремонту дитячого відділення Великоберезнянської  районної лікарні.

У документі йдеться про те, що місцеві обранці та мешканці Великоберезнянщини просять завершити ремонт дитячого відділення райлікарні.

«Будівля, в якій розташовувалося дитяче відділення цієї лікарні, знаходиться в жахливому стані. У 2016 році у зв’язку з початком ремонту дитяче відділення тимчасово перемістили до хірургічного відділення, що значно ускладнило роботу медичного персоналу.

Торік за кошти місцевого бюджету, понад 700 тис.грн., замінено покрівлю приміщення і встановлено нові вікна і двері. Для завершення ремонту необхідно близько 2 млн.грн. Але у зв’язку з відсутністю коштів у місцевому бюджеті роботи призупинено.

Станом на сьогоднішній день районною радою досягнуто домовленість з благодійним фондом «Віза» Чеської Республіки про співфінасування ремонту будівлі дитячого відділення 500 тис.грн. цьогоріч і таку ж суму в 2018 році. Однак через катастрофічний брак коштів у місцевому бюджеті роботи не розпочато», йдеться в документі, який направлено на розгляд ОДА.

Інший депутат облради Федір Ісайович у своєму запиті розповів, що до нього надходять численні звернення мешканців с. Теково Виноградівського району, дирекції сільської школи, депутатів сільської ради, сільського голови, громадського активу села, щодо Теківської ЗОШ І-ІІІ ст. на території якої, під впливом атмосферних явищ руйнуються стіни харчоблоку та спортзалу, які було збудовано в 2002-2007 роках.

«Наразі, нагальним є вирішення питання виділення фінансування на добудову вказаного об’єкту, який може повністю зруйнуватися і витрачене, до цього часу, бюджетне фінансування виявиться втраченим, а діти залишаться без відповідної інфраструктури, необхідної для належного навчання, виховання та фізичного розвитку. Наявна ПКД потребує коригування, однак на вказані роботи за попереднім оцінкам спеціалістів, необхідним є фінансування в розмірі 10 мільйонів гривень.

Тож, прошу при підготовці проекту обласного бюджету на 2018 рік запланувати виділення коштів на добудову цього об’єкту», – зазначає у своєму запиті Федір Ісайович.

Рішенням облради доручено ОДА інформувати депутата Федора Ісайовича та обласну раду про результати розгляду зазначеного запиту в місячний термін.

Прес-служба Закарпатської облради

Вам також має сподобатись...