Шановні мешканці району! Щиро вітаємо вас із Днем української писемності та мови.

З гідністю і шаною ми усвідомлюємо велику вагу рідної мови та особисту відповідальність за її збереження перед минулим, сьогоденням та майбутнім. Мова – духовний скарб нації. Це одна із найважливіших її ознак, яка об’єднує народ на шляху до відродження духовності та формування державності. Це ознака зрілості громади, яка несе відповідальність за збереження свого минулого перед сучасним та майбутнім поколіннями. Саме мова підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до близьких і самого себе.

Ми маємо пишатися тим, що ми – українці та розмовляємо рідною мовою. Адже українська мова увібрала в себе найкращі та найвеличніші здобутки нашого народу. Вона визнана однією із найкрасивіших та мелодійніших мов світу. І хоча історія нараховує багато спроб викорінити українську мову, вона жива. І жива вона завдяки незломному духу нації. Нації, яка має тисячолітній масив письменності, історії та культури. Яка має свою могутню класичну літературу та визнаних світовим товариством геніїв.

Українська мова виборола своє право на існування. Зі здобуттям Україною незалежності почесною місією кожного з нас є її розвиток та утвердження не лише на території нашої держави, а й популяризація у світі.

Від нас залежить, якими побачить українців світ. Ми разом будуємо незалежну, справді вільну країну, виховуємо гідних представників свого народу.

Пишаймося, що ми українці!

 

З повагою,

голова Рахівської районної ради Василь Дан

голова Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь

Вам також має сподобатись...