Оголошення про конкурс на зайняття посади директора комунальної установи “Рахівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників” Рахівської районної ради Закарпатської області

Найменування і місцезнаходження закладу: 
Комунальна установа “Рахівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників” Рахівської районної ради Закарпатської області , м. Рахів, вул. Миру, 1. 


         Найменування посади та умови оплати праці:

         Директор комунальної установи “Рахівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників” Рахівської районної ради Закарпатської області.

         Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2012 № 1298» та від 28.12.2016 № 1037 «Про оплату праці працівників установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України від 06.12.2016 № 1774–VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» та інших нормативних актів.

         Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора комунальної установи “Рахівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників” Рахівської районної ради Закарпатської області :

Директором установи можуть бути особи, які  є громадяни України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

         Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

 • письмову заяву про участь у конкурсі з наданням дозволу на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • копії документа (документів) про вищу освіту (наукові ступені та інші відзнаки);
 • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство  України, засвідчені претендентом;
 • заповнений особистий листок по обліку кадрів з автобіографією.
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж    педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання.

         Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації. Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

         Місце та строк подання документів:

         Документи приймаються протягом п’ятнадцяти календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу у відділі освіти, молоді та спорту Рахівської районної державної адміністрації, вулиця Миру,1 (каб.№ 67), м. Рахів, 90600.

         Конкурсний відбір складається з таких стадій:

 • прийняття рішення про оголошення конкурсу на зайняття посади керівника комунальної установи “Рахівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників” Рахівської районної ради Закарпатської області ;
 • оприлюднення рішення про оголошення конкурсу;
 • подання документів учасниками конкурсного відбору на посаду керівника комунальної установи “Рахівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників” Рахівської районної ради Закарпатської області ;
 • попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законом вимогам;
 • проведення іспиту та визначення його результатів;
 • проведення співбесіди та визначення її результатів;
 • прийняття рішення про рекомендацію голові районної ради укласти контракт з переможцем конкурсу.

         Дата, місце проведення конкурсного відбору:

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомленні додатково.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Новаковська Тетяна Дмитрівна, тел.(03132)2-55-53  osvita-rakhiv@ukr.net

Вам також має сподобатись...