Районні обранці прийняли звернення щодо будівництва школи в селі Кваси, в рамках проєкту «Велике будівництво»

Сьогодні, 8 вересня, до порядку денного чергової сесії районної ради за пропозицією депутата Рахівської районної ради Андрія Делятинчука включено звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Закарпатської обласної державної адміністрації, народного депутата України Петьовки В.В. щодо будівництва школи в селі Кваси Рахівського району Закарпатської області.
Село Кваси розвивається швидкими темпами, а школи немає, яка б стала освітнім та культурним центром села, де б навчалися та виховувалися молоді громадяни, патріоти України. 
«Президентом України ініційовано проєкт «Велике будівництво», який спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури в Україні. Однак, будівництво школи в селі Кваси в президентському проєкті не враховано. У зв’язку з чим переконливо просимо звернути увагу на вищезазначену проблему та допомогти у вирішенні питання продовження фінансування будівництва нової школи в селі Кваси Рахівського району Закарпатської області, зокрема в рамках проєкту «Велике будівництво» з 2021 року» – у своєму виступі зазначив депутат Рахівської районної ради Андрій Делятинчук.
«Ми є однією командою, і я переконаний, що кожен депутат робить і буде робити все від нього залежне задля виконання свого депутатського обов’язку. Я особисто завжди готовий до співпраці, готовий підтримати пропозиції депутатів, бо для цього кожен з нас тут працює, тому докладемо всі зусилля щоб будівництво нової школи в селі Кваси Рахівського району Закарпатської області було включено в проєкт «Велике будівництво» з 2021 року» – зауважив голова Рахівської районної ради Василь Дан.
Дане звернення підтримано депутатами та буде надіслано до адресатів.

Вам також має сподобатись...