Привітали захисників України

Напередодні Дня захисника України сьогодні, 13 жовтня, в залі засідань Рахівської районної ради відбулися урочисті заходи та святковий концерт на яких, були присутні військовослужбовці, які брали участь в АТО на сході України, керівництво району, громадськість.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

З теплими словами привітання до присутніх звернулися голова Рахівської районної ради Василь Дан та голова Рахівської райдержадміністрації Віктор Медвідь, побажали мужнім захисникам України – воїнам та ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, миру і родинного благополуччя.

Також, за сумлінну службу, особисту мужність та високий професіоналізм у захисті державного сувернітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня захисника України нагородили спільними грамотами районної ради і райдержадміністрації учасників бойових дій: лейтенанта запасу Івана Лофердюка, солдата запасу Юрія Поповича, молодшого сержанта запасу Золтана Галамбіцу, старшого лейтенанта Івана Дячука, старшого солдата Михайла Годвана та солдатів строкової служби – Євгена Процюка, Григорія Красилича, Олександра Варенича.
В рамках заходів було покладання квітів до меморіальних дошок загиблих під час АТО мешканців Рахівщини та Герою України, герою Небесної Сотні, пам’ятникам воїнам-визволителям, воїнам-інтернаціоналістам.
Святкову атмосферу заходу доповнили вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Вам також має сподобатись...