Трудовий архів

КУ « Рахівський районний Трудовий архів»

files/photos/Komunalni pidprijemstva/Arxiv/1.jpgКомунальна установа «Рахівський районний Трудовий архів» є спільною власністю територіальних громад Рахівського району, управління якою здійснює Рахівська районна рада.

Установа створена за рішенням сесії Рахівської районної ради №295 від 18 вересня 2008 року з метою централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин суб’єктів господарської діяльності незалежно від форм власності та інших документів, що не належать до Національного архівного фонду.

На зберіганні знаходяться архівні документи, що стосуються трудової діяльності працівників ліквідованих підприємств, веде їхній облік, проводить експертну оцінку їхньої цінності, доопорядковує документи особового складу, які не відповідають належному стану .Видає громадянам копії архівних документів, довідок про їхній заробітокfiles/photos/Komunalni pidprijemstva/Arxiv/2.jpg на підприємствах, витяги з наказів та інше у встановленому порядку. Здійснюється прийом громадян та надає консультації з питань соціального характеру та інші.

Станом на 01.07.2011року на зберіганні в архіві знаходиться 7559 одиниць особового складу постійного строку зберігання ліквідованих підприємств (Рахівський лісокоммбінат, Великобичківський лісокомбінат, Великобичківська торгівельна організація  “ТИСА”, ТОВ «Сведвуд Україна» та об’єднаний фонд, який містить 8 малих організацій.

За перше півріччя 2011 року видано 350 довідок, впорядковано та описано 300 справ. На стадії передачі до архіву документи особового складу ВАТ «Картонна фабрика», ВАТ «Закарпатський арматурний завод»

 

 

Директор – Брана Віталій Іванович

Бухгалтер – Попович Ганна Василівна (0,5 штатна одиниця)

Архівіст першої категорії – Діміч Ганна Іванівна

Архівіст першої категорії – Штефура Світлана Василівна

Контакти:

м.Рахів, вул.Миру,1, 14 кабінет

тел.:(03132) 2-52-71

e-mail: rakhivarhiv@meta.ua