Відбувся конкурс на посаду директора Рахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Вчора, 3 листопада, у малому залі Рахівської районної ради відбувся завершальний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Участь в даному заході взяв голова Рахівської районної ради Василь Дан.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування, а саме перевірки знань у галузі «освіта», виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

Бажання брати участь у конкурсі виявила Ворохта Наталія Павлівна
(в.о. начальника віділлу освіти районної державної адміністрації, вчитель математики), яка набрала високу кількість балів для визнання її переможцем даного конкурсу.

«Наталія Павлівна – це людина, яка має великий досвід роботи в навчальному закладі. Я бажаю, щоб під новим керівництвом заклад розвивався і я впевнений, що новий директор, сповнений сил та енергії, спільно з прекрасним і дружнім колективом зможе зробити школу ще кращою», – зазначив очільник району Василь Дан.

Учасники конкурсної комісії долучилися до привітань і побажали творчих успіхів, натхнення та наполегливості у роботі.

Наталія Павлівна висловила слова подяки за привітання, підтримку і віру в її сили та зауважила, що буде докладати максимум зусиль, щоб школа була найкращою.

До конкурсної комісії увійшли заступник Рахівської районної ради Іван Копич (голова комісії), головний спеціаліст відділу освіти Олеся Ключівська (секретар комісії), голова Рахівської районної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Студеняк, депутат районної ради з питань освіти культури, спорту та молодіжної політики Марія Пукман, голова первинної профспілкової організації Рахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Людмила Дерда.

Оновлено:

Протокол конкурсної комісії – Рахівська ЗОШ №4

Вам також має сподобатись...