Виставка Торгово-промислової Палати Італії в Україні

Рахівська районна рада інформує, що з 6-го по 9-те липня 2021 року відбудеться онлайн подія у вигляді першої онлайн демонстрації безпосередньо організованої та контрольованої Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні у співробітництві з FederCamere. У виставці буде залучений сектор обробки їжі за участі італійських фірм, які зацікавлені встановити комерційні зв’язки з дистриб’юторами, оптовиками, продавцями та українськими фірмами.

Офіційними партнерами заходу є Credit Agricole Ukraine та Premier Expo, перший виставковий український оператор. Більше 20 років команда, яка організовує міжнародні виставки, працює над налагодженням плідної співпраці між підприємствами з більш ніж шістдесятьма країнами, представляючи на українському ринку кожного року нову продукцію та марки. Серед важливих виставок ними також організована WorldFood Ukraine.

Торгово-промислова палата Італії в Україні хоче підтримати підприємства і допомогти в запуску процесів інтернаціоналізації, через це Палатою було прийнято рішення створити платформу спеціально для цієї події, щоб мати змогу організовувати заходи онлайн з очікуванням повернення до виставок у звичайному режимі.

Торгово-промислова Палата Італії в Україні створена з метою підтримки та сприяння розвитку комерційного обміну та економічної кооперації між Італією та Україною. Вона зареєстрована в урядовому реєстрі Торгових палат Італії, знаходячись на 43 позиції UnionCamere, у розділі італо- іноземні та іноземні торгові палати в Італії, офіційно визнані Міністерством економічного розвитку. ТПП в процесі своєї діяльності оперує в італійському офісі в Торіно та українському у місті Києві.

Відвідувачі мають можливість переглядати стенди різноманітних фірм- учасників та програмувати з ними зустрічі. Щоб прийняти участь у зустрічах B2B необхідно мати обліковий запис Zoom. Італійською стороною буде наданий перекладач для діалогів з приводу різноманітних питань.

У зв язку з вищенаведеним, пропонуємо всім бажаючим прийняти участь у заході за допомогою платформи b2bitalia.org

Вам також має сподобатись...