Постійні комісії Рахівської районної ради розглядали питання дев’ятої сесії

6 березня 2017 року голова Рахівської районної ради Василь Іванович Дан  підписав розпорядження про скликання дев’ятої сесії Рахівської районної  ради VII скликання. Пленарне засідання розпочнеться 16 березня 2017 року о 10-й годині  в залі засідань районної ради  (м. Рахів, вул. Миру, 1).

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень у понеділок 13 березня 2017 року  відбулися спільні засідання постійних комісій районної ради, в яких взяли участь депутати, що входять до складу комісій з питань бюджету; з питань охорони здоров’я та соціального захисту громадян, комісії з питань регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності та правопорядку. У роботі комісій взяв участь голова райдержадміністрації Павло Басараба та керівники структурних підрозділів.

А також постійних комісій з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та духовності;  з питань розвитку туризму, рекреації та прикордонного співробітництва та комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та розвитку села.

У вівторок 14 березня 2017 року  взяли участь депутати, що входять до складу комісій з питань екології та використання природних ресурсів, управління майном та приватизації, промислової політики, підприємництва, банківської діяльності та інвестицій.

На розгляд депутатів було підготовлено ряд питань, серед яких внесення змін до діючих та затвердження нових програм, звіти про роботу комунальних підприємств районної ради, внесення змін до районного бюджету та інші. Також на дев’ятій сесії депутати розглянуть питання про затвердження “Стратегії адаптації до змін клімату Рахівського району”. Завдяки прийняттю даного рішення, Рахівщина отримає можливість брати участь у реалізації цілого ряду міжнародних екологічних проектів, залучати додаткові інвестиції, що в свою чергу збереже та примножить природні ресурси району.

 

 

Вам також має сподобатись...