На базі Костилівського лісництва відкрили «лісовий» клас

Вчора, 13 вересня, на базі Костилівського лісництва відбулося урочисте відкриття та освячення класу шкільного лісництва.

Зі щирими вітаннями на урочистості з нагоди такої події завітали голова Рахівської районної ради Василь Дан та голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, директор Великобичківського лісомисливського господарства Юрій Сойма. Саме їм було надане почесне право перерізати стрічку і відкрити оновлений «лісовий» клас.

Керівництво району подякували усім, хто мав пряме відношення до створення шкільного лісництва й побажали учням успіхів, цікавих нових знань та досягнень у пізнанні лісівничої науки. А щоб навчання відбувалося в сучасних умовах, Валерій Мурга подарував дітям комп’ютер та кольоровий принтер.

У свою чергу учні пообіцяли любити та берегти природу Карпатського краю, примножувати її багатства, бути наполегливими, допитливими, працелюбними, нести відповідальність за все те, що відбувається навколо.

Яскраву святкову програму підготували школярі, а почесних гостей щиро вшанували хлібом-сіллю.

У «лісовий» клас зараховано 28 учнів, які справді мають бажання вивчати коренепластику та різьбярство або ж в майбутньому пов’язати своє життя з лісом чи природоохоронною сферою. А лісівники, створять всі оптимальні умови для того, щоб підростаюче покоління могло пізнати особливості роботи лісівників, починаючи зі збору та висівання насіння, вирощування саджанців, створення нових лісів, догляду за ними та багато чого іншого й не менш цікавого.

Вам також має сподобатись...