Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

Голова Рахівської районної ради Василь Дан взяв участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради Михайлові Рівіс, яке відбулося 26 січня у смт Міжгір’я.

На порядку денному засідання було три питання : про стан та перспективи ведення лісового господарства на території Закарпаття,  розвиток туристично-рекреаційної галузі в Міжгірському районі, особливості організації та функціонування системи місцевого самоврядування.

Михайло Рівіс одразу ж перейшов до конструктивного діалогу та озвучив ряд важливих питань щодо розвитку пріоритетних галузей краю, діяльності органів місцевого самоврядування, а також про орієнтовний план засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради на 2017 рік.

Очільник облради наголосив на важливості роботи постійно-діючого дорадчо- консультативного органу краю, який покликаний сприяти вирішенню невідкладних та наболілих питань самоврядних громад і територій краю. «Тому кожна ваша думка, ініціатива  буде слушною», – наголосив він.

У ході дискусій голови райрад та депутати облради ділилися своїм баченням розбудови самоврядування, підтримували думку голови про  необхідність  напрацювання  внесення відповідних змін до Конституції України, ухвалення низки необхідних законів, сприяння децентралізації бюджетної системи, врегулювання питань міжбюджетних відносин, а також вивчення досвіду функціонування місцевого самоврядування у сусідніх європейських країнах.

На завершення обгорнено орієнтовний план засідань Координаційної ради на 2017 рік, згідно якого Координаційна рада буде продовжувати свою роботу та проводити виїзні засідання в тому числі і в Рахівському районі.

 

Вам також має сподобатись...