День охорони праці

28 квітня, Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Свою діяльність у 2017 році Міжнародна організація праці спрямувала на підвищення інформованості про розміри і наслідки пов’язаних з роботою нещасних випадків і хвороб. Для України важливим завданням є налагодження системи широкого доступу до даних про стан охорони праці, виробничий травматизм і професійні захворювання на рівні регіонів, фондів соціального страхування та держави. Відкритість і доступність такої інформації сприятиме створенню безпечних робочих місць.

Голова Рахівської районної ради Василь Дан та голова Рахівської райдержадміністрації Павло Басараба звертаються до усіх роботодавців дотримуватись правил з техніки безпеки, проаналізувати організацію своєї роботи по впровадженню охорони праці, які дадуть змогу запобігати нещасним випадкам і професійним захворюванням, дбаючи про неухильне дотримання законодавства, про охорону праці, що є запорукою збереження життя і здоров’я працівників.

З нагоди Дня охорони праці бажають фахівцям, працівникам і керівникам підприємств, установ, організацій району міцного здоров’я, гідної безпечної праці, благополуччя та добробуту.

Вам також має сподобатись...