Шановні ветерани війни в Афганістані, шановні учасники бойових дій на території інших держав! Дорогі Краяни!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з території Афганістану.
З кожним роком історія все далі відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний над нашою пам’яттю. Героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, незламний дух та самовідданість, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, назавжди викарбувані в нашому серці.
Ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, хто залишився вірним своєму військовому обов’язку, хто витримав тяжкі військові будні, демонструючи приклади мужності, офіцерської честі та відчував, що таке війна, коли всі ми жили мирно, хто виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.
Ми схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися живими. Тисячі співвітчизників, серед яких і наші земляки, так і не повернулися до рідної домівки. Це тяжкі втрати для батьків, рідних, близьких і друзів.
Сьогодні ваш безцінний бойовий досвід потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний вклад у забезпечення миру та добросусідських відносин між країнами світу.
Спасибі Вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.
Від усього серця бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я і мирного неба, успіхів у праці та добробуту в родинах.
З повагою,
в.п. голови Рахівської районної ради
Іван Копич
в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації
Віктор Турок

Вам також має сподобатись...