Провели роботу постійні комісії та президія Рахівської районної ради

Сьогодні, 19 лютого 2021 року, згідно плану підготовки і проведення четвертої сесії районної ради VIIІ скликання, провели свою роботу постійні комісії та президія Рахівської районної ради.

Протягом дня з метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень, які виносяться на сесію, на спільному засіданні постійних комісій працювали депутати, що входять до складу всіх постійних комісій районної ради.

На засіданні депутати розглянули питання порядку денного, серед яких –  затвердження нових програм, звіти про фінансово-господарську діяльність деяких установ району та хід виконання програм за 2020 рік, звіт про виконання районного бюджету за 2020 рік, внесення змін до районного бюджету та інші.

Засідання пройшли в конструктивному руслі, а висловлені зауваження і пропозиції внесені до проектів рішень.

Також у другій половині дня відбулося засідання Президії районної ради, на якому членів Президії проінформували про порядок денний та перелік питань, запропонованих постійними комісіями для розгляду на сесії районної ради.

Районні обранці активно працювали по кожному питанню, вносили чимало пропозицій, а на всі зауваження отримали конкретні відповіді та погодили проекти рішень порядку денного, які виносяться на четверту сесію Рахівської районної ради.

Вам також має сподобатись...