Засідали постійні депутатські комісії та Президія районної ради

Сьогодні, 1 вересня, в малому залі засідань районної ради відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій та Президії районної ради, на початку якого заступник голови Рахівської районної ради Іван Копич нагадав присутнім, що сесія відбудеться 3 вересня о 10 годині, з обмеженою кількістю запрошених, у зв’язку із продовженням карантину на території району. Депутати приступили до роботи, розглянувши 30 питань порядку денного чергової 25 сесії районної ради VII скликання.
Участь у даному засіданні взяли голова Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь та перший заступник голови Рахівської районної державної адміністрації Віктор Турок.
У першій половині дня відбулося засідання чотирьох постійних депутатських комісій з питань бюджету; охорони здоров’я та соціального захисту громадян; розвитку туризму, рекреації та прикордонного співробітництва; агропромислового комплексу, земельних ресурсів та розвитку села. 
Також, після обіду продовжили роботу постійні депутатські комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та духовності; управління майном та приватизації; екології та використання природних ресурсів; регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності та правопорядку; промислової політики, підприємництва, банківської діяльності та інвестицій.
У другій половині дня під головуванням заступника голови Рахівської районної ради Івана Копича відбулося засідання Президії районної ради, на якому керівник району проінформував членів Президії про порядок денний та склад питань, запропонованих постійними комісіями для розгляду на сесії районної ради.
Районні обранці активно працювали по кожному питанню, вносили чимало пропозицій, а на всі зауваження отримали конкретні відповіді та погодили проекти рішень порядку денного, які виносяться на двадцять п’яту сесію Рахівської районної ради.
Підводячи підсумки роботи, Іван Копич подякував всім присутнім за активну роботу та конструктивні пропозиції, а також привітав всіх присутніх із Днем Знань, побажавши всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.

Вам також має сподобатись...