Депутати районної ради розпочали вивчати матеріали 26-ї сесії

Сьогодні, 19 жовтня, згідно плану підготовки і проведення чергової двадцять шостої сесії районної ради VII скликання, за участі голови районної ради Василя Дана, розпочали свою роботу постійні комісії Рахівської районної ради.

У першій половині дня з метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень, які виносяться на сесію, на спільному засіданні постійних комісій розглянули депутати, що входять до складу комісій з питань бюджету; охорони здоров’я та соціального захисту громадян; промислової політики, підприємництва, банківської діяльності та інвестицій.

У другій половині дня спільне засідання провели постійні комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та духовності; регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності та правопорядку; розвитку туризму, рекреації та прикордонного співробітництва.

На спільних засіданнях депутати розглянули ряд питань порядку денного, серед яких внесення змін до діючих програм, про призначення директора комунальної установи «Рахівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рахівської районної ради Закарпатської області, про роботу відділу освіти Рахівської районної державної адміністрації щодо забезпечення якості надання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, внесення змін до районного бюджету та інші.

Сьогоднішні засідання пройшли в конструктивному руслі, а висловлені зауваження і пропозиції до проектів рішень будуть винесені на розгляд президії, яка відбудеться завтра, 20 жовтня.

Вам також має сподобатись...