Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого, у день Стрітення Господнього, у Рахівському районі вшанували учасників бойових дій на території інших держав та віддали шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок у горах Афганістану та інших державах.
У заходах взяли участь в.п. голови районної ради Іван Копич, в.о. голови районної державної адміністрації Віктор Турок, міський голова Віктор Медвідь, заступник Великобичківського селищного голови Василь Медвідь, голова Рахівської районної організації ветеранів Афганістану Іван Лофердюк, військовий комісар Рахівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Йосип Бундзяк, представники територіальних громад та установ району, учасники бойових дій, громадськість району.
Під час заходів присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про українців, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав, поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям та взяли участь у поминальній панахиді, яку відслужив ставрофорний протоієрей о. Василь Носа.

Вам також має сподобатись...